Фурнітура

У нас можно придбати різноманітну фурнітуру.

Зміст розділу:

1) жалюзі горизонтальні;

2) жалюзі вертикальні;

3) штори рулонні;

4) штори римські;

5) москітні сітки;

6) інша фурнітура.

====================

Горизонтальні жалюзі.

Фурнітура

Найпоширеніша поломка в горизонтальних жалюзі - це вихід з ладу гачків і блоку нижньої фіксації. Крім них часто ламаються очерети, рвуться шнури керування. Рідше потрібно замінити ламелі або елементи кріплення. У нас можна придбати практично всі деталі, з яких складаються різні види горизонтальних жалюзі. У тому числі деякі застарілі деталі.

Повний каталог фурнітури можна переглянути тут.

====================

Вертикальні жалюзі.

Фунітура

У вертикальних жалюзі вимагають заміни візка, механізми управління, грузики, плічка і ланцюжка на ламелях. Окремо слід згадати про ремонт самих ламелей. Іноді їх просто потрібно перепрохати. Але, буває, деякі ламелі рвуться, брудняться без можливості відновлення. В такому разі замовляють нові смужки. Це ж стосується і самого карниза, який іноді простіше замовити новий. Тільки металеві частини залишаються старі, нова лише начинка.

Фото фунітури для вертикальних жалюзі тут.

====================

Штори рулонні.

Фунітура

Рулонні штори можуть працювати кілька років без особливого ремонту. Насамперед у них ламаються дрібні деталі: кільця та фіксатори на волосіні. Іноді ламаються пластикові кронштейни. У такому разі краще їх поміняти одразу на металеві. Також буває, що тканина відклеюється від валу чи нижньої планки.

Усі деталі, клейкі стрічки, фіксатори та інше можна знайти на цій сторінці.

====================

Штори римські.

Фурнітура

Римські штори досить надійні. Але іноді і їм потрібний ремонт. З поломок можна відзначити перетирання шнурів і стрічок управління, вихід з ладу механізмів і дрібних деталей (кілець, фіксаторів волосіні, направляючих шнурів). У зв'язку з тим, що багато систем вже застаріли, деталей для них не можна знайти у продажу, тому ремонт іноді зводиться до повної заміни карнизів, цілком. Про це ми розповіли у відповідному розділі нашого сайту.

У цьому каталозі ми розмістили більшість деталей, з яких складаються сучасні системи римських штор.

====================

Москітні сітки, рамні.

Фунітура

Москітні сітки вимагають постійного догляду через природне забруднення. Через це вже на третій-четвертий рік у них потрібно змінювати як маленькі пластмасові елементи, так і саму сітку. Іноді знос сітки та кріплення настільки сильний, що ремонт може бути за вартістю порівняний із замовленням нової сітки. Аналіз та доцільність заміни сіток оцінять наші майстри.

А вибрати необхідні деталі допоможе цей ілюстрований каталог.

====================

Інша фурнітура.

Фунітура

Ми також пропонуємо деяку фурнітуру для металопластикових вікон (ручки, фіксатори відкривання, блокатори та інше). Додатково у нас можна придбати необхідне кріплення та кронштейни для самостійного монтажу жалюзі, штор, сіток.

Каталог поповнюватиметься.

Також ми займаємося виготовленням та ремонтом будь-яких видів жалюзі та рулонних, римських та іншіх видів штор, москітних сіток.

Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):

kst (067) 167-11-30vibertelegram

vodfn (066) 770-43-94

life (093) 003-25-13

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:

fb tel youtube insta

© 2016-2024 лсв

(без вихідних)

zakaz@jaluzi.od.ua

Поділитися в соціальних мережах:

вгору