Якщо ваші домашні улюбленці пошкодили москітну сітку – не біда! Її легко та швидко можна замінити на нову!
Все про ремонт своїми силами або за допомогою спеціалістів.
Практична інформація щодо ремонту.
Сітки від комах на вікна, двері, отвори.
Зміст розділу:
Сітки призначені для захисту приміщень від комах, пуху та дрібних гризунів (що важливо для приватного сектору). Ремонтнопридатність висока.
===============
Рамні москитні сітки.
Розглянемо деякі моменти, що у процесі експлуатації сіток.
Стандартні сітки натягуються на прямокутну алюмінієву раму. Найчастіше спостерігається деформація металевого профілю через порушення жорсткості кріплення сітки до вікна. Профіль можна виправити самостійно або викликати майстра для ремонту за телефонами, вказаними на сайті.
Найпоширеніший спосіб кріплення - за допомогою зет-подібних кронштейнів, які бувають пластиковими або металевими.
Монтаж сітки на вікно проводиться за схемою, що додається. Пластикові кронштейні кріпляться до вікна із зовнішнього боку.
Металеві кронштейні кріпляться безпосередньо до профілю самої сітки.
Якщо сітка застосовується внутрішньорамно, використовуються штифти, які, проходячи крізь профіль сітки, кріплять її до рами.
При експлуатації часто виходять із ладу пластикові елементи, кріплення, петлі, клямки. Поміняти їх можна, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами та викликавши майстра для заміни.
Також ми здійснюємо зміну типу кріплення сіток. Коли потрібно замінити один вид кріплення на інший. Наприклад, сітка на "куточках" переробляється під петлі та клямки. Звертаємо увагу – такий вид ремонту не завжди можливий через особливості конструкції віконного профілю. Уточнюйте можливість цього виду ремонту у майстрів.
===============
Рулонні москитні сітки.
Рулонні сітки відрізняються від рамних тим, що вони розміщені в коробі в рулоні і висуваються звідти, закриваючи отвір вікна. Таке розміщення зручне з кількох причин. Швидке відкривання, не потрібно знімати-ставити сітку на зимовий час, Найбільш естетичний зовнішній вигляд.
Якщо з часом полотно сітки стало важко змотуватися в рулон, необхідно замінити сітку, рідше потрібна заміна механізму (пружини).
У разі розбирається короб, знімаються бічні заглушки і виймається вал, який намотується сітка. Знімається сітка та механізм.
Під час експлуатації слід звернути увагу на недопущення попадання в короб комах, які можуть порушити роботу рулону та цілісність полотна сітки.
===============
Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):
(067) 167-11-30
(066) 770-43-94
(093) 003-25-13
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:
(без вихідних)
zakaz@jaluzi.od.ua